24. 3. 2009

MC De8IL freestyle

HELÁ, HELÁ, TO JE MELA! SALMONELA LETÍ Z TELA!...

- VOL.1 - SALMONELA
HEJ, PES! ČO CHCEŠ? DNES JE DNES, TAK HORE BEŽ, HORE BEZ! NO MÓRE, LEZ! BEŽ PO AZBEST! A ZBES...ZBES...ZBESILÝ BEH. NA PAPULI SNEH JE NEUVERITELNÝ PECH. ECH?! BER MECH A UŽ NECH TO FIČÍ! A KRIČÍ: TO MA ZNIČÍ, ALE ŠAK MÁM PIČI! TO JE NIČ, ZASE TYČ... JEDNA DVE TRI, KRIČ NA TRIČKO S VEVERIČKOU! ŽADNY VANISH, TO JE NA GAŠTANY! HAMI, HAMI, ANI SLANY MANÍK NA NICH NIČ NEZACHRANI! A ICH KLANY... MAMI, ZAŠI MI RANY! JÁÁÁÁU! ČREVO LEŽI MI VO VANI! SYSTÉM MOJ ČREVNÝ NENI PEVNÝ, KEĎ MI HO ŽERÚ ČERVY, MOJE NERVY!!! UŽ ASI NEDÁ PRE DEDA EDA VRECO NA PLECO... ALE PREČO GRCÁ LEČO? TO JE ČO? ČI UŠLO MI NIEČO? TO JE PRČA! GRCÁ A CELÝ SA RÚCA. SKRÚCA MU PLÚCA! A TIEŽ KUCKÁ! OBČASNÁ NEVOĽNOSŤ JE ĽUDSKÁ, ALE TO BUDE TÁ OSTROLÚCKA. NO LUCKA, UŽ MÁ Z UŠÍ ÚČKA, A TIEŽ Z NOSA. ČO STALO SA, DOSTALO SA VON A SPRUDKA! KRÚŤ KRUTÝ STRUK JAK SKRUTKA. TU PÁCHNE HORŠIE JAK KADIBUDKA. JE TU CÍTIŤ DŽÚSY, ČO V SEBE DUSIL. TO SÚ PRE NÁS NEVÍTANÉ PLUSY! ČO VŠETKO ZNÁŠAŤ MUSÍ... MÁŠ PRAVDU NA BRADU JE TU STRAŠNE SMRADU. PRIEVAN Z HLADU. ŽE RADŠEJ NEZOŽRAL TÚ MLADÚ, ZA TO MÁ TERAZ TROCHA POD NÁLADU. OZAJ LEN TROCHA, ALE OCHÁ A HÁDŽE PÓZY MRTVEHO HROCHA...NECHCE TOHO VELA. HELÁ, HELÁ, TO JE MELA! SALMONELA LETÍ Z TELA! STRELA AKO Z DELA A V KSICHTE CELÁ BIELA. BÉLA! TO ČO NA STROP VESIL?! NESIL TO, ŠAK JAK VTÁK AK NAPNEŠ PRASKNEŠ NA KNEŠ. VIEŠ? A STAČILO NA DNES!

- VOL. 2 - SMOLA NA PÄTÁCH
ŽE PRESTAŤ? TO SA MOŽE MNE STAŤ AJ NESTAŤ! TAKÉ SÚ DNESKA MESTÁ! CESTA A GESTÁ, ČO IM NECHCEŠ TLIESKAŤ! ANI VRIESKAŤ... TMAVÁ VRAVA, HLAVA HARAVARA A KRAVA ŤA DO RITI DÁVA? NAUČ SA V TOM PLÁVAŤ! NEBRAŤ ALE DÁVAŤ A DAVOM MÁVAŤ. BUDE ŤA MÁTAŤ, ČO NEMÁŠ A MÁŠ MAŤ? HLAVNE ŽE MÁŠ TRAŤ A Máš KAM SRAť! SA NESTRAŤ, SA NETRAS! LEBO TO, ČO ŤA STRIASA, MOŽE BYŤ TVOJA SPÁSA. KRÁSA A JEDINÁ SPRÁVNA TRASA! BUDE FASA AŽ SA CHYTÍŠ DO LASA, BUDEŠ KLASA. POTOM TO UŽ POJDE SAMO. ZOŽENIEŠ PAR KRÁMOV, KÁMOV. STANEŠ SA TVÁROU ZNÁMOU. SI NAD SNEHOM! TVOJ REHOT BEZ BREHOV MÁ KAŽDÉHO! Z TOHO VYŤAŽÍŠ, NAD ŠECKÝMI LUZERMI A BUZERMI ZVÍŤAZÍŠ, JEDNU PÁRTY PREMRDÁŠ A UŽ NEMRHÁŠ, UŽ NEVRHÁŠ TIEŇ LEN PRE BLBÝ SEN. PRE PEŇ, ČO PRIŠIEL O KOREŇ. UŽ TO LEN OKOREŇ A NA TRIKO PAPRIKOU NEŠETRI. NA SESTRY MOŽEŠ, AJ NA LETY V POVETRÍ! NEVETRI JAK DOGA ALE SMOGA SA NADÝCHNI A KÝCHNI. A PICHNI! NO ALE O NIEČOM I NOM JE TO POTOM. TVÁR SA TI SKROPÍ STUDENYM POTOM A KRČÍŠ SA ZA PLOTOM. LEBO JE TU DÉMON! TEN ČO SI HOVORÍ NEVOLAJ-MA-MENOM... ZATOČÍ S TEBOU JAK S VRCHNÁKOM NA TUBE S MRÉMOM. JE PROSTE SPROSTÉ, AK MÁŠ NIEČO PROTI JEHO GÉNOM. KEĎ ŤA RAZ ZAKRYJE SVOJÍM TIEŇOM...KONEC. NA PREDMESTÍ Z PÄSTÍ TREŠTÍ, ČO SA DOŇHO ZMESTÍ, TO ZNES TY! ZUBATÁ SI LEŠTÍ! PLEŠTÍ OČI DO NOCI...OCI, MÁM BLBÝ POCIT! POCÍŤ, JAK TO LETÍ! SMETI TMAVEJ PLETI, GANGY ZLÝCH DETÍ, TAK AKO JE TI? NEKONEČNÉ PLOTY A ZA NIMI S TÝMI INÝMI mi ZNEJÚ NOTY, NORÍM BOTY DO TEMNOTY, NO TY...! ACH, TEN PRACH V OČIACH STRACH A SMOLA NA PÄTÁCH, NAPÄTIA NABERÁ. NA PERÁCH, NA DVERÁCH, NA STENÁCH SLOVÁ: JE znova NOVÁ DOBA! TÁ VIE ĎOBAŤ, HLODAŤ, ČISTÁ ZLOBA, JAK CHOROBA. NA TO SA NEPODOBÁ. JE DOBA OBÁV. Z TOHO ČO JE A Z TOHO ČO BUDE. ČO PRÍDE PO NUDE? PO KĽUDE?! ČO BUDE V ĽUDE UŽ BUDÍ ĽUDÍ! ÚDY, OBLUDY A KDEKTO BLÚDI... ŠIJÚ SA BÚDY, JE ICH TREBA? KEĎ PRÍDE NA LÁMANIE CHLEBA: PRE MŇA A PRE SEBA. A TEBA MOŽEM JEBAŤ! TO TREBA VSTREBAŤ. A HLAVNE SA NEBÁŤ. KABÁT PREVRÁŤ A ĎALEJ ŽIJEŠ! PIJEŠ, SLABÝCH BIJEŠ A DO SILNÝCH HUSTÉ SLOVÁ ŠIJEŠ! A KEĎ JE ZLE NEVEŠAJ BIELU VLAJKU! ZAČNI VÁLKU! ŠAK NA TO MÁŠ PÁLKU A BANDU, ČO SA KLANIA TVOJMU ŠPALKU! A NA KAŽDÝ KSICHT, ČO VRAŽDÍŠ, NA OBÁLKU NEZABUDNI VLEPIŤ ZNÁMKU!

- VOL.3 – GANGSTA CHOROBA
POČÚVAJ bratu! na novinku: hoď sa na výrobnú linku, daj sa do kelímku! probiotik acid riedky, slabý na výsledky, ale má vitamíny všetky! a navrch že: zatrepať! sa kukni na seba! čistý tulák, výkon nula a len spotreba! fakt tu netreba tie tvoje ksichty kyslé. v istom zmysle si jak sysle. daj to mu systém, šak sme tu my a my sme mysle! my sme tu dnes a sme messy! žiadni češi stavaní na henesí! sme tí, čo ich neni treba kriesiť! sme tu, kde ty nie si! tvoja nemesis! a čosi puká...kukám že je konec tvojim šnúrkam. nemestíš sa do vlastných gatí! sa stratíš v spleti tratí. tam platí že už ti nepomože tati! si hrbatý jak ťaháš dráty. ale jak scvokneš sa, potkneš sa a už nepošleš si S.O.S. ale hrať mŕtvolu vieš, kopu toho zješ a všetko to z teba letí rýchlo prešš...a pleš máš! sa teš! hráš na paty, si z každej somariny nasratý a potom na špaty sa točíš ožratý. je v kýbli tvoj svet! v kope sena ihly hrot ti je na kokot a hľadáš odpoveď! koniec je vtedy až, keď ju zbadáš... ale padáš, ona ťa lízne a zmizne hneď... ráno ,večer ,či na obed, je stále vpred! kde tlačíš vred a šnupeš kúsky farebných kried. ani logopéd ti nedá cesty späť! už nič ti nikto nedá. iba počká kým skapeš, tvoje mandle predá. tvoj ksicht, tvoja tvár z hnoja a moja tiež tak bledá, ti napovedá: choroba sa liečiť nedá! kým nemáš pásik rovný, tak ešte hovníš. skladáš rýmy z nadávok a rýmy do nadávky. dávaš nával. plávať v sračke učíš svoje dávky. celý špitál, už sa spýtal. dáva stávky. to nebude iba nádcha... čo tu predvádzaš je solídna a čistokrvná zápcha! chacha! daj si bacha, lebo natrhneš si bracha. bude sprcha čosi vyprchá a z teba nezostane nič, len mrcha. a zas neni žiadna posteľ suchá...taký bordel si nechal, že naň nesadne ani mucha!